درباره ما

به ساها خوش آمدید

ساها، اولین شرکت کاملا تخصصی خدمات سازمانی مدرن،سخت افزار، شبکه و نرم افزار و ارائه دهنده سلوشن های جامع سازمانی در اصفهان

ما که هستیم

شرکت سهند ارتباطات هوشمند نیایش یکی از شرکتهای کم نظیر در حوزه فناوری اطلاعات در استان اصفهان است. این مجموعه در حوزه های متعددی از شبکه و هوشمندسازی دارای یک سابقه موفق در سطح کشور است.

ماموریت ساها

بسياري از مجموعه هاي طرف قرارداد با وجود دشواري ها و فراز و نشيب هايشان در بخش انفورماتيکي خود ، بارها اين شرکت را تنها گزينه جهت حل مشکلات خود ارزيابي نموده اند.

آنچه ساها انجام می دهد

از جمله افتخارات ما  تربیت تیم فنی قوی و مدیران با دانش و تجربه فنی بالا است. بهمین علت و به گواهی مشتریان، خدمات فنی ما دارای کیفیتی بسیار بالا بوده و رضایت بسیاری از مشتریان را برانگیخته کرده است.

داستان ما

شرکت سهند ارتباطات هوشمند نیایش یکی از شرکتهای کم نظیر در حوزه فناوری اطلاعات در استان اصفهان است. این مجموعه در حوزه های متعددی از شبکه و هوشمندسازی دارای یک سابقه موفق در سطح کشور است. از جمله افتخارات ما  تربیت تیم فنی قوی و مدیران با دانش و تجربه فنی بالا است. بهمین علت و به گواهی مشتریان، خدمات فنی ما دارای کیفیتی بسیار بالا بوده و رضایت بسیاری از مشتریان را برانگیخته کرده است. در همین راستا بسياري از مجموعه هاي طرف قرارداد با وجود دشواري ها و فراز و نشيب هايشان در بخش انفورماتيکي خود ، بارها اين شرکت را تنها گزينه جهت حل مشکلات خود ارزيابي نموده اند.

روند 6 مرحله ای ما

1- بررسی نیازمندی های مشتری

ساها در اولین گام از طریق فرم ها و مصاحبه های تخصصی با صاحبان مشاغل، شرکت و سازمان ها، نیاز های آن ها را استخراج می نماید.

2- انتخاب بهترین سلوشن

پس از بررسی نیازمندی های مشتری، توسط متخصصین ساها تکنولوژی ها و راهکارهای مختلف شناسایی شده و بهترین راهکار انتخاب شده و دلایل انتخاب آن به مشتری شرح داده می شود.

3- طراحی

در اولین گام از پیاده سازی راهکار نهایی شده، ساها چارچوب پیاده سازی عملی را از طریح مهندسین طراح خود آماده می کند و شماتیک و شبه کد ها را در اختیار متخصصین پیاده سازی سیستم ها قرار می دهد

4- پیاده سازی نرم افزاری

پس از مرحله طراحی فاز عملیاتی پروژه آغاز می شود. نرم افزار های و کانفیگ های مورد نیاز روی دیوایس ها اعمال شده و آماده نصب و راه اندازی در محل مورد نیاز مشتری می گردد.

5- استقرار سخت افزاری

پس از مرحله کانفیگ نرم افزاری و آماده سازی دیوایس ها، تجهزیات برای استقرار در فضای مورد نیاز مشتری انتقال داده شده و پس از نصب، راه اندازی نهایی آغاز می شود.

6- آموزش و پشتیبانی

ساها پس از استقرار و راه اندازی سلوشن جامع، آموزش های مورد نیاز را به پرسنل معرفی شده توسط مشتری آغاز می نماید و همواره در طول حیات کسب و کار مشتری پشتیبانی های لازم را به وی ارائه می دهد.

چرا باید ساها را انتخاب کنید؟

تصور کنید با مجموعه‌ای غیررسمی یا با شخصی طرف حساب باشید. ممکن است این شخص در برآورده‌کردن انتظارات شما موفق نباشد و نتواند به‌درستی به تعهدات خود عمل کند یا ممکن است در آینده برای پشتیبانی و برآوردن نیازهای جدید وب‌سایتتان نتوانید به این شخص یا مجموعه غیررسمی دسترسی پیدا کنید. در این حالت، زمان و هزینه‌ای که برای طراحی وب‌سایت صرف کرده‌اید، به هدر خواهد رفت.

عضویت رسمی مجموعه‌ی طراحی وب‌سایت در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و همچنین سابقه‌ی شرکت ساها می‌تواند به انتخاب شما بسیار کمک کند. به‌عنوان مثال، شرکت سهند ارتباطات هوشمند نیایش با مجوز رسمی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و بیش از 2 سال سابقه‌ی فعالیت می‌تواند خیال شما را از بابت اعتبار مجموعه طراح وب‌سایت راحت کند.

سلوشن ها متنوعی برای طراحی سیستم های شبکه  و نرم افزار ها و وب‌سایت در دنیا وجود دارد. برای مثال، CMSهایی همانند وردپرس که از زبان برنامه‌نویسی php بهره می‌برد، یکی از سیستم‌های مدیریت محتوای قدرتمند است که امکانات بسیاری دراختیار کاربر قرار می‌دهد.

ازجمله شرکت‌های معروفی که درزمینه‌ی طراحی و راه اندازی سیستم های شبکه و سرور توانایی بالایی دارند، می‌توان به شرکت ساها اشاره کرد. همچنین، شرکت ساها به‌عنوان یکی از شرکت‌های طراحی سایت اصفهان نیز که در سطور قبل نامش ذکر شد، از شرکت‌های طراح وب‌سایت با زبان برنامه‌نویسی asp ، PHP است.

همچنین این شرکت از بروز ترین تکنولوژی ها و تجهیزات و دیوایس های جهانی برای خدمات شبکه به مشتریان خود استفاده می کند.

 

سوابق شرکتی را بررسی کنید که ادعا می‌کند توانایی برآوردن نیازهای شما را دارد. نمونه‌کارها را ازلحاظ فنی، کارایی سازمانی و  زیبایی بررسی کنید. در بین شرکت‌های مشتری این مجموعه، به‌دنبال برندهای معروف بگردید. با چند نمونه از مشتریان این شرکت‌ها تماس بگیرید و از واقعی‌بودن نمونه‌کارهای معرفی‌شده مطمئن شوید. همچنین، درباره‌ی میزان رضایت این مجموعه‌ها از نحوه‌ی انجام کار طراحی وب‌سایتشان اطلاعات کسب کنید. در‌صورتی‌که مشتریان شرکت ساها از خدمات ارائه‌شده رضایت داشته باشند، شما دیگر به بررسی بیشتر نیازی ندارید.

با‌توجه‌به آنچه گفته شد، شرکت سهند ارتباطات هوشمند نیایش با مجوز رسمی از سازمان نظام صنفی رایانه‌­ای و بیش از 2 سال سابقه‌ی فعالیت در زمینه‌ی شبکه، دیجیتال مارکتینگ و وب با ارائه‌ی تمامی خدمات طراحی شبکه، طراحی سایت،  دیجیتال مارکتینگ ،  و بهینه‌سازی وب‌سایت (سئو) در اصفهان و سایر شهرها تا اینجا گزینه مناسبی برای انتخاب ما است؛

این شرکت تاکنون بیش از 95 وب‌سایت برای مجموعه‌­های مختلف طراحی کرده و همچنین بیش از 100 پروژه بزرگ و متوسط شبکه را اجرا نموده که به‌تنهایی گویای اعتبار این شرکت است. با بررسی نمونه‌کارهای ساها متوجه می­‌شویم برندهای معروفی با این مجموعه همکاری کرده‌­اند.

پروژه های به پایان رسیده
projects-icon.png
مشتریان راضی
heart-icon.png
هزار
تعداد کدهای نرم افزاری
code-lines-icon.png
جوایز
award-icon-free-img.png
اسکرول به بالا